Návesy PEISCHL – objavte flexibilné a ľahké návesy od rakúskeho výrobcu

Polar-M, s.r.o. je obchodným zastúpením spoločnosti Peischl Fahrzeugbau GmbH a dovozcom návesov značky PEISCHL na slovenskom a českom trhu. Ponúkame Vám sériové návesy a taktiež špeciálne upravené jednotky podľa Vašich požiadaviek.

V našej ponuke nájdete najľahšiu posuvnú podlahu na trhu. Disponujeme návesmi s posuvnou podlahou, sklápacími návesmi ale aj kontajnerovými podvozkami.

Najľahšie návesy s posuvnou podlahou na Európskom trhu

Rakúsky výrobca Peischl má dlhoročnú skúsenosť vo výrobe návesov a prívesov. Výrobný program značky Peischl zahŕňa návesy s posuvnou podlahou, sklápacie návesy, kontajnerové podvozky a ďalšie.

V prípade záujmu Vám radi vyhotovíme cenovú ponuku. Na financovanie vozidla Vám taktiež radi sprostredkujeme najvýhodnejší leasing či úver.

Ponúkame najľahšie návesy s posuvnou podlahou na Európskom trhu, čím šetríme prepravcom náklady na prepravu ( úspora až 5000,- EUR ročne) a zároveň umožňujeme prepravcom vytvárať vyšší zisk z prepravy. Návesy Peischl sa vďaka použitým prvotriednym materiálom vyznačujú vysokou kvalitou, pevnosťou a perfektným spracovaním, čo zaručuje dlhú životnosť návesov.

Štandardný náves s posuvnou podlahou s objemom 91,5m3 váži len 7020 kg a náves s posuvnou podlahou a bočnými nakladacími dverami váži len 7595 kg. Návesy s posuvnou podlahou firmy Peischl sú s odstupom jednoznačne najľahšie na európskom trhu. Pre Váš Peischl náves radi zabezpečíme v našej spoločnosti tiež celoročné vyťaženie po celej EÚ.

Prečo si vybrať návesy značky PEISCHL?

Rakúska firma Peischl Fahrzeugbau GmbH je európskym profesionálom pre úžitkové vozidlá s posuvnou podlahou. História založenia firmy siaha až do roku 1820 a dnes je vo vedení firmy už jej 8. generácia na čele s Ing. Ernstom Peischlom a jeho bratom Ing. Markusom Peischlom. Meno Peischl v sektore s návesmi s posuvnými podlahami predstavuje absolútne nízku váhu, spoľahlivosť, hospodárnosť, perfektné spracovanie, dokonalý dizajn a predovšetkým robustnosť.

Návesy s posuvnou podlahou

Kategórie: Bočné nakladacie dvere, Štandard, 34 paletových miest, hydraulická strecha, BABY, BABY bočné dvere

Pozrieť návesy s posuvnou podlahou

Sklápacie návesy

Kategórie: 2-straný sklápací náves s hliníkovou sklápacou muldou, 2-straný sklápací náves s hliníkovou sklápacou muldou – špeciál

Pozrieť sklápacie návesy

Návesy na sklade

Firma Polar-M s.r.o. Vám ponúka najobľúbenejšie návesy s posuvnou podlahou značky Peischl aj ako skladové vozidlá …

Pozrieť skladové návesy

Použité návesy

Použité návesy na predaj sú preverené v servisných strediskách našich zmluvných partnerov alebo priamo vo výrobnom …

Pozrieť použité/preverené návesy

Návesy na prenájom

Prenájom návesov s posuvnou podlahou. Naši zákazníci si takto môžu náves s posuvnou podlahou prenajať iba na určitý …

Pozrieť návesy na prenájom

Prevádzka a fakturačná adresa

Polar-M, s.r.o.
Odbojárov 451/14,
955 01 Tovarníky, Slovensko
(Otvoriť adresu na mape)

Špedícia

Fakturácia/ administratíva

Ďalšie informácie

IČO: 35965649
DIČ: 2022096846
IČ DPH: SK2022096846
Zásady ochrany osobných údajov
Spravovať možnosti cookies
Krajiny pôsobenia