Polar-M s.r.o.

 

Sme stabilná, napredujúca medzinárodná spoločnosť prepravujúca sypké a tekuté komodity, ktorá si váži svojich partnerov rovnako ako svoj spoľahlivý a profesionálny tým

 

Sme tu pre Vás od roku 2005 a hlavnou činnosťou našej spoločnosti je zasielateľstvo v medzinárodnej a vnútroštátnej preprave.
Optimalizujeme Vaše prepravné náklady minimalizovaním prázdnych kilometrov medzi výkladkami a nákladkami a znalosťou trhu prepravovaných komodít. Tovar doručíme Vašim odberateľom načas a podľa Vašich požiadaviek.
Transporty voľne ložených tovarov realizujeme prostredníctvom vyklápacích návesov, návesov s posuvnou podlahou – „walking floor“, plachtových návesov a silo kamiónov.preprava Tovarníky okres Topoľčany | transport

Prepravujeme sypké komodity prevažne v krajinách: Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Dánsko, Slovinsko, Chorvátsko a Taliansko.

Prostredníctvom nášho skúseného dispečerského tímu zrealizujeme Vaše prepravy sypkých materiálov profesionálne a spoľahlivo.

 

V preprave nepoznáme hranice